1 / 3
Çelik Kapı Tamiri
2 / 3
Kilit Değişimi
3 / 3
Oto Çilingir

Oto Çilingir Servisi

İlerleyen teknolojik gelişmeler ve sayısız icatlar sonrasında çilingirlik mesleği de devinim halinde gelişmiş, farklı farklı alanlarda ihtiyaç duyulan bir alan haline gelmiştir. Çok değil bundan kısa bir süre önce, araçların güvenliğini sağlamak ve kilit sistemi ile sahibinden başka kötü niyetle araca yaklaşan insanları uzaklaştırmak için de kullanılmaktadır. Oto çilingir olarak bizlerin görevi ise, araçların eskisi kadar iyi bir şekilde işlevini yerine getiremeyen kilit aksanlarının değişimi, bozulan anahtar yuvasının tamiri, göbek değişimi ve kaybolan anahtarlar yerine yeni anahtar çıkartma gibi durumlarda aktif rol oynamaktayız. Yıllardır bu sektörde başarılı bir şekilde oto çilingir hizmetlerini siz değerli kullanıcılar ile buluşturan firmamız, özellikle de kaliteli araç gereç kullanımı, profesyonel çilingir kadrosu ve buna benzer ayrıcalıklı avantajları ile dikkat çekmektedir.

kilit değişimi

Cazip Fiyat Avantajları İle Oto Çilingir Hizmeti

Oto çilingir hizmetine erişmek isteyen kullanıcılar için, kısa yoldan ve pratik bir şekilde bu hizmete erişmek mümkün olacaktır. Özellikle de son yıllarda artan bir ivme ile başarısını kanıtlamış olan çilingir firmamız, bu süreçleri de en iyi şekilde atlatarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyattan ve en kaliteli hizmeti sağlamayı kendine borç bilmiş ve ilke haline getirdiği çalışma prensipleri ile %100 etkili teknikleri kullanarak başarı oranlarının arttırmıştır. Sıfır hata payı ile yapılan işlemler sırasında, özellikle de oto çilingir hizmetleri dikkat çekmektedir. Otomobillerin hangi marka veya model olduğuna dikkat edilmeksizin yapılan bu çilingir hizmeti, çözüm odaklı olarak geliştirilir ve süreçlerin her aşamasında kullanıcıların da bilinçlendirilmesi sağlanmış olur. Yardım talebi oluşturmak isteyen araç sahipleri, sorunlarının ne olduğunu, araçların markasının ne olduğuna ve hangi türde bir araç olduğuna dair bilgileri verdikten sonra müşteri hizmetleri temsilciliğimizden gerekli ulaşım bilgilerini alacaktır. Bu noktada sistemimiz tarafından verilen bilgiler, ortalama ücret, hangi aşamalar ile çözüme ulaşılacağı, aracın ne kadar süre içerisinde eski haline kavuşacağı gibi kritik bilgileri içermektedir. Bu sayede de bilinçli bir şekilde aracınızın her türlü kilit değişimi ve göbek tamiri gibi hizmetleri elde etmesine yardımcı olmuş olursunuz. Aynı zamanda tüm bu hizmetlerin 70 ila 150 lira arasında değişen son derece uygun fiyat avantajları ile sunulması hem Türkiye standartlarında hem de dünya standartlarında oldukça uygun olmasına da yol açmaktadır.


Güvenilir Oto Çilingir Hizmetleri

Oto çilingir hizmeti almak isteyen insanlar, başlangıçta kilit sistemi gibi güvenlik koşullarını son derece etkileyen bir hususta yardım almak için çekinmektedir. Bu çekinceler, onların en doğal hakkı olarak görülmekte ve güvenilir bir firma ile çalışma isteklerini arttırmaktadır. Bu noktada devreye girerek uzun yıllardır oto çilingir ve çeşitli kapı değişim gibi hizmetleri ile ön planda tutulan firmamız, her türlü güvenceyi sağlamaktadır. Bu güvencelerin başında, dijital ortamlarda paylaşılan görsel ve metin içerikli detaylar, cep telefonu üzerinden sağlanan her türlü güvence ve pek çok daha fazlası ile birlikte bu güven ortamını sağlamaktadır. Ayrıntılı bilgiye sahip olmak ve Türkiye’de kullanılan her türlü aracın oto çilingir ihtiyacını gidermek için sizler de firmamız ile iletişime geçin. Bu ve buna benzer hizmetlerle birlikte internet sitemiz üzerinde yer alan çeşitli hizmetlere de göz atın. Aracınız herhangi bir hasar görmeden ilk günkü gibi kilit sistemine kavuşsun sizler de özlediğiniz ve güvendiğiniz kilit sistemi ile araç güvencesinin ilk adımını yerine getirmiş olun. 7/24 iletişim kurabileceğiniz çilingir firmamız ile araç dışında kalmaktan korkmayın!

Değişimi Merkezinde Kapıda Süprizle Karşılaşmazsınız !


  • Kapı Açma (Gündüz): 70-150 TL
  • Kapı Açma (Gece): 70-150 TL
  • Kilit Değişimi (Gündüz): 70-150 TL
  • Kilit Değişimi (Gece): 70-150 TL

Haftaiçi 09:00 - 21:00 Saatleri için geçerlidir. Gündüz / Gece Tüm Çilingir Servis Ücretlerimizi incelemek için Tıklayınız

Servis Ücreti

70 TL
Çilingiri Ara

Çilingir Çağırıldığında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çilingir konusunda her firmaya güvenmemek gerekmektedir. Çünkü bazı merdiven altı firmalar, hizmetlerini kötüye kullanabilir ve asla güvenilir değildirler. Çilingir hizmeti almadan önce mutlaka şu noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir:

  • Firmanın anahtarcılar ve çilingirciler odasına kayıt olmasına dikkat etmek şarttır. Çünkü bu şekilde firmanın merdiven altı bir firma olmadığını öğrenebilir ve güvenebilirsiniz.
  • Çilingirci geldiği zaman mutlaka ona kimliğini sormanız gerekmektedir.
  • Çilingircinin mutlaka kalfalık ve ustalık belgesinin olması şarttır.
  • Firmanın sabit bir iş yeri adresi olması gerekmektedir.

Piyasada Korsan Olarak Çalışan Çilingirler Müşterilerimizin Kapılarına Hasar Vererek Açtığı Ve Daha Sonrasında Yerleri Belli Olmadığı İçin Ulaşamadıklarını Duyuyoruz. Firmamız 1995 Yılından Beri Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Sunmaktayız.

"Kilit Değişimi Evinize En Yakın Nöbetçi Çilingir !"

Arayın 15 Dakikada Kapınıza Gelelim.

Kilit Değişimi

Kilit Değişimi kapıda kaldığınızda sizlere 24 saat hizmet sunmaktadır, kapınızın arkasında yada içeride anahtarlarınızı unuttuğunuzda uzman çilingir ustalarımız ile sizlere hızlı ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Kilit Değişimi firması olarak İstanbul Anahtarcılar ve Çilingirciler odasına kayıtlı yetkili anahtarcı olarak hizmet sunmaktayız.

İLETİŞİM

0530 932 93 43