Master Kilit Sistemi Nedir ?

Master kilit sistemi merkezi anahtar yetkilendirme sistemidir. Master kilit sistemi ile istediğiniz anahtara istediğiniz kapıyı açma yetkisi verebilirsiniz. Bir anahtar kartına sadece belli kapıların kilidini açma yetkisi verip, istediğiniz kapılara özel giriş yetkisi verebilirsiniz. Bu sistem genellikle otel kapılarında, işyeri kapılarında kullanılır. Master Kilit Değişimi Merkezi Güler yüzlü personeli, uygun kilit değişimi ücretleriyle haftanın 7 gün 24 saati hizmetinizde. göbek değişimi hizmetlerine 0530 932 93 43 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Pas Sistem Nedir ?

Pas kilit sistemi tüm kilitlerinin tek anahtar ile açıldığı sistemlerdir. Anahtarlara özel yetki verilmesinin gerekli olmadığı mekanlarda pas sistem kullanılması daha ekonomik olacaktır.

master kilit sistemi

Master Sistem Size Ne Kazandırır ?

Yüzlerce kilitli kapının olması gereken bir otelde yüzlerce farklı anahtar olması gerekir. Anahtarların karışması veya kaybolması durumunda kurumunuzun yönetimi imkansız hale gelir. Her anahtar kaybolduğunda kilit göbeğinizi değiştirmeniz gerekir. Master kilit sistemi sizi bu karmaşadan kurtarır. İstediğiniz karta istediğiniz kapının açılmasının yetkisini verebilirsiniz. Kart kaybolsa dahi kısa süre içinde emniyet kartı ve çizelgenizi kullanarak kısa süre içerisinde giriş kartınızı kopyalatabilirsiniz. İnteractive kilit sistemi sayesinde sizden başkasının kartınızı kopyalamasının önüne geçebilirsiniz.

Master Kilit Açma

Master kilit sistemi ile kilitlenmiş bir kapıyı master kodu olmayan bir kartla açmanız mümkün değildir. Kartınızı kaybettiğiniz taktirde kartı sizin dışınızda ki kişilerin kopyalamasını önleyen master kilit emniyet kodunuzu çilingirinize ileterek saniyeler içerisinde kartınızı kopyalatabilirsiniz.

Master Kilit Kullanım Alanları Nedir ?

Master Kilit Sistemi Anahtar karmaşasından kurtulmak istediğiniz otel, fabrika, villa, alışveriş merkezi, site ve evlerde kullanılabilir.

Master Kilit Markaları

En çok tercih edilen master kilit markaları Multlock master sistem, Kale master sistem, Yale master sistem, Daf master sistem, Keso Master sistem ve İto master sistem markalarıdır.

Ayrıntılı Bilgi Almak İçin 0530 932 93 43 Numaralı Telefonumuzdan Bizi Arayabilirsiniz.

Master Kilit Fiyatları

Tüm kilit sistemlerinizi master kilit sistemi ile değiştirmek ilk bakışta maliyetli gibi gözükse de kullanım kolaylığı, güvenliği, ve servis hizmetlerinin uygun olması nedeniyle uzun vadede çok karlı bir işlemdir. Uygun master kilit sistemi ücreti hakkında bilgi almak için 0530 932 93 43 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.


Master Sistem Fiyatları


  • Multlock Master Kilit Sistemi
  • Kale Master Kilit Sistemi
  • Yale Master Kilit Sistemi
  • Daf Master Kilit Sistemi

Haftaiçi 09:00 - 21:00 Saatleri için geçerlidir. Gündüz / Gece Tüm Çilingir Servis Ücretlerimizi incelemek için Tıklayınız

Servis Ücreti

100 TL
Çilingiri Ara

Çilingir Çağırıldığında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çilingir konusunda her firmaya güvenmemek gerekmektedir. Çünkü bazı merdiven altı firmalar, hizmetlerini kötüye kullanabilir ve asla güvenilir değildirler. Çilingir hizmeti almadan önce mutlaka şu noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir:

  • Firmanın anahtarcılar ve çilingirciler odasına kayıt olmasına dikkat etmek şarttır. Çünkü bu şekilde firmanın merdiven altı bir firma olmadığını öğrenebilir ve güvenebilirsiniz.
  • Çilingirci geldiği zaman mutlaka ona kimliğini sormanız gerekmektedir.
  • Çilingircinin mutlaka kalfalık ve ustalık belgesinin olması şarttır.
  • Firmanın sabit bir iş yeri adresi olması gerekmektedir.

Piyasada Korsan Olarak Çalışan Çilingirler Müşterilerimizin Kapılarına Hasar Vererek Açtığı Ve Daha Sonrasında Yerleri Belli Olmadığı İçin Ulaşamadıklarını Duyuyoruz. Firmamız 1995 Yılından Beri Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Sunmaktayız.

"Kilit Değişimi Evinize En Yakın Nöbetçi Çilingir !"

Arayın 15 Dakikada Kapınıza Gelelim.

Kilit Değişimi

Kilit Değişimi kapıda kaldığınızda sizlere 24 saat hizmet sunmaktadır, kapınızın arkasında yada içeride anahtarlarınızı unuttuğunuzda uzman çilingir ustalarımız ile sizlere hızlı ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Kilit Değişimi firması olarak İstanbul Anahtarcılar ve Çilingirciler odasına kayıtlı yetkili anahtarcı olarak hizmet sunmaktayız.

İLETİŞİM

0530 932 93 43