1 / 3
Çelik Kapı Tamiri
2 / 3
Kilit Değişimi
3 / 3
Oto Çilingir

Master Kilit Sistemi

Master kilit sistemleri hem anahtar hem de kilit girişi için özel olarak tasarlanan, her bir anahtarın ona uygun anahtar girişi ile çalıştığı bir anahtar kilit sistemidir. Bu sistemlerin yapılma amacı, anahtarların üzerine oyulan giriş çıkış kısımlarını özel olarak üreterek aynı anahtarlarla farklı kapıların açılmasının önüne geçilmektir. Yani bu noktada insanların güvenliğini sağlamak ve kilit sistemi konusunda diğer anahtarlardan ayırt edilerek özgün bir hizmet sağlamak amaçlanmıştır. Bu sayede Master kilit sistemi ile üst düzey kalitede kilit hizmetleri sağlanır, ömür boyu kullanımda herhangi bir problemle karşılaşmadan güvenlik düzeyleri hat safhada olacak şekilde kapıların kilitlerini ayırt edilmiş olan kullanıcıların mutluluğunu yaşamış olursunuz!

Her Kapı İçin Ayrı Anahtar Dönemine Son!

Günümüzde insanların en çok şikâyet ettiği noktalardan bir tanesi, anahtarlarını sık sık kaybetmeleridir. Bu konunun dışında şikâyet edilen ikinci bir nokta ise her kapı girişi için ayrı bir kilit sisteminin olması ve dolayısıyla da onlarca anahtar ile boğuşmak zorunda kalınmasıdır. Özellikle de hem ofis, iş yeri hem de evlerini kullanan kişiler sürekli anahtarları karıştırmakta, hangi anahtarın hangisini açtığı konusunda da sürekli sıkıntı yaşamaktadır. Firmamız tarafından sunulan çilingir hizmetleri arasında Master kilit sistemi hizmeti de sağlanmaktadır. Bu Master kilit sistemleri, kullanıcıların hem çalışma alanları hem de evleri için ortak bir anahtar kilidi oluşturmalarına, bu sayede de tek bir anahtar ile her noktaya erişmelerine olanak sağlamaktadır. Bu özelliği kullanışlı kılan bir diğer etmen de örnek olarak aynı evi paylaştığınız insanların, ev anahtarı ile eve giriş yapabilirken aynı anahtar ile sizlerin ofisine veya iş yerinize giriş yapmasını engellemesi olmaktadır. Yani bu özel anahtar, sadece sizin için geçerli ve tamamen sizlerin istediğiniz alanlara giriş yapmak için kullanılmaktadır. Tabii ki isteğe bağlı olarak özel anahtarı birkaç farklı kopya şeklinde de üretebilir, tanıdık veya dostlarınıza da vererek belirlediğiniz ortamlara onların da giriş yapabilmesini sağlayabilirsiniz. Master kilit noktasında oldukça uygun fiyat avantajları ve de son derece kaliteli ürünlerin kullanılması ile ülkenin önde gelen firmalarından bir tanesi olmuş, zirvedeki yerimizi korumaya da sizlerden gelen çeşitli siparişler eşliğinde devam etmekteyiz. Sizler de bu sipariş kervanına katılın hem bizlere destek sağlayın hem de kendiniz için en kaliteli olan hizmeti en uygun fiyatlar kalibresinde satın alma imkanının mutluluğunu yaşamış olun!

master kilit sistemi

Master Kilit Sistemlerinde Yeni Bir Çağ

Ülkemizde Master kilit sistemi hizmeti sağlayan diğer firmalar, özellikle de bu sistemi tam anlamıyla uygulamadığı için veya oldukça yüksek fiyatlarda satışa sundukları içi tercih edilmemektedirler. Uzun yıllardır bu sektörde başarılı bir şekilde hizmetlerini sürdürmekte olan firmamız ise, özel ve evrensel olarak geliştirilmiş çeşitli teknikleri yakından incelemekte, sizler için faydası olacak her türlü içeriği inceleyerek en üst düzey hizmeti sağlamayı kendine amaç edinmiştir. Bu amaçlar doğrultusunda yurtdışından ve yurtiçinden gelen kaliteli araç gereçler ile birlikte yedek parçaların da son derece kaliteli olması, kapı kilit sistemlerinin kurulum aşamasında uzun ömürlü kullanım garantisi sunmasıyla da buluştuğunda oldukça gelişmiş bir hizmet sağlanmaktadır. Bu hizmetler eşliğinde sizler de Master kilit sistemine erişmek istiyorsanız ve bu isteğinizi yerine getirme noktasında son derece kaliteli bir firma ile tanışarak kendinizi özel hissetmek istiyorsanız gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilir, olumlu olumsuz yorumlarınız ile birlikte de hem motivasyon anlamında hem de eksiklerimizi görme anlamında yardımcı olabilirsiniz.


Master Sistem Fiyatları


  • Multlock Master Kilit Sistemi: 70-150 TL
  • Kale Master Kilit Sistemi: 70-150 TL
  • Yale Master Kilit Sistemi: 70-150 TL
  • Daf Master Kilit Sistemi: 70-150 TL

Haftaiçi 09:00 - 21:00 Saatleri için geçerlidir. Gündüz / Gece Tüm Çilingir Servis Ücretlerimizi incelemek için Tıklayınız

Servis Ücreti

70 TL
Çilingiri Ara

Çilingir Çağırıldığında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çilingir konusunda her firmaya güvenmemek gerekmektedir. Çünkü bazı merdiven altı firmalar, hizmetlerini kötüye kullanabilir ve asla güvenilir değildirler. Çilingir hizmeti almadan önce mutlaka şu noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir:

  • Firmanın anahtarcılar ve çilingirciler odasına kayıt olmasına dikkat etmek şarttır. Çünkü bu şekilde firmanın merdiven altı bir firma olmadığını öğrenebilir ve güvenebilirsiniz.
  • Çilingirci geldiği zaman mutlaka ona kimliğini sormanız gerekmektedir.
  • Çilingircinin mutlaka kalfalık ve ustalık belgesinin olması şarttır.
  • Firmanın sabit bir iş yeri adresi olması gerekmektedir.

Piyasada Korsan Olarak Çalışan Çilingirler Müşterilerimizin Kapılarına Hasar Vererek Açtığı Ve Daha Sonrasında Yerleri Belli Olmadığı İçin Ulaşamadıklarını Duyuyoruz. Firmamız 1995 Yılından Beri Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Sunmaktayız.

"Kilit Değişimi Evinize En Yakın Nöbetçi Çilingir !"

Arayın 15 Dakikada Kapınıza Gelelim.

Kilit Değişimi

Kilit Değişimi kapıda kaldığınızda sizlere 24 saat hizmet sunmaktadır, kapınızın arkasında yada içeride anahtarlarınızı unuttuğunuzda uzman çilingir ustalarımız ile sizlere hızlı ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Kilit Değişimi firması olarak İstanbul Anahtarcılar ve Çilingirciler odasına kayıtlı yetkili anahtarcı olarak hizmet sunmaktayız.

İLETİŞİM

0530 932 93 43