1 / 3
Çelik Kapı Tamiri
2 / 3
Kilit Değişimi
3 / 3
Oto Çilingir

Kilit Değiştirme Servisi

Kilit değiştirme noktasında sık sık yardıma ihtiyaç duyabiliriz. Bu yardımların temelinde yatan en önemli değişim hizmetlerinden bir tanesi de kilit değişimidir. Kilit değişimi esasına dayanan şeyler aslında kapı kilidinin girdiği ve kapının kilidinin açıldığı bölüm olan kısmın değiştirilmesidir. Kilitlerin değiştirilmesi sırasında güvenilir ve işini profesyonel bir şekilde yapan firma ile çalışmak her kullanıcının en doğal hakkı ve kesinlikle de tercih etmesi gereken bir husustur. Bu noktaya kadar olan süreçte aslında başvurulan firma kadar firmanın kullanmakta olduğu yedek parçalar ve de kullandıkları teknikler de bir o kadar önem arz etmektedir. Bu süreçleri en iyi şekilde atlatarak kilit değişiminden %100 verim almak istiyorsanız sizler de bir saniye bile düşünmeden bizlere ulaşmayı ihmal etmeyin!

kilit değişimi

Kilit Değişimi İçin Doğru Adres

Kilit değiştirmek için firmamıza başvuran çoğu müşterimizin sıkıntısı aslında ortak bir paydada buluşmaktadır. Genellikle firmamıza gelen ve de kilit değiştirmek isteyen kullanıcıların bu isteklerine yanıt veren temsilcilerimiz, bu noktada en çok başvurulan kilit değiştirme nedenlerini şu şekilde sıralamaktadır;

 • Yeni taşınılan bir evin kilit göbeğinin değiştirilmesi
 • Hırsız giren bir binanın güvenliğinin tazelenmesi için kilit değişimi
 • Kaybolan anahtar sonrası kilit değişimi
 • Eskiyen kilitlerin değişimi

Gibi farklı noktalarda kilitlerin değiştirilmesi için bizlere başvurmaktadırlar. Bu noktada müşterilere eksiksiz bir şekilde hizmet vermeyi kendine hedef olarak belirlemiş olan firmamız, sizlerin yeni bir eve taşındığında güvenlik amaçlı eski kilidi de değiştirmek istediğinizde bu isteğinize anında cevap vermekte, 7/24 aktif bir şekilde işleyen müşteri hizmetleri temsilciliğine bıraktığınız yardım çağrısında anında dönüş sağlamaktadır. Hırsız girdikten sonra da elbette binalarda özellikle de kapı kilitlerinin değişimi konusunda bir hayli hassas davranılmaktadır. Bu noktada da tekrar olası bir hırsız ziyaretini engellemek için kilitlerin değişimi konusunda yardımcı olmaktayız. Anahtarınız kaybolduktan sonra, kötü niyetli bir kişinin eline geçtiğinde de ilerleyen dönemlerde çok büyük sıkıntılar ortaya çıkarabilmektedir. Bu noktada bu sorunu da kökünden çözebilmek için kilit ve anahtar değişimi imkânı sağlamaktayız. Bunun dışında son olarak da eskiyen kapı kilitlerinin de ilk günkü gibi işlevlerini yerine getiremediği görünmektedir. Bu noktada yeni bir kapı satın almak sizleri için oldukça yüksek bir maliyete denk gelecektir. Bu maliyeti en aza indirerek uygun fiyatlı bir şekilde kilitlerinizi değiştirmek istiyorsanız da firmamıza başvurarak istediğiniz marka model kilit sistemi ile kapılarınızın eskiyen bölümlerinin yenilenmesini sağlamış olursunuz. Ayrıcalıklı fiyat avantajları ile sizler de firmamıza başvurun, yepyeni kapı kilidi ve kilit değiştirme imkanları ile tanışarak kendinizi bambaşka boyutlarda hizmet almaya layık gördüğünüzü kanıtlayın!

Kilit Değiştirme Hizmetlerine Profesyonel Teknikler

Kilit değiştirme noktasında dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi fiyat performans noktasıdır. Bu noktada firmamız oldukça kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet vermeyi zaten uzun yıllardır ilke haline getirmiştir. Bunun dışında ise en önemli etkenlerden bir tanesi de çalışan çilingir ekibinin kullandığı teknikler ve kullanılan yedek parçaların kalitesidir. Her türlü eğitimden geçerek bu noktaya erişen çilingir ekibimiz, gerekli sertifikaları elinde bulundurmaktadır. Eğitim sürecinde en pratik ve en kaliteli teknikleri de öğrenen ekip, firmanın da desteği ile birlikte bu tecrübesini sizler için verimli bir ortama çevirmektedir. Bu sayede sizler de uygun fiyatlı kilit değiştirme noktasında farklı farklı sitelerde gezmektense tek bir site üzerinden tüm çilingir hizmetlerine erişebilir, fiyat avantajlarını da kullanarak yardım taleplerinize en kısa yoldan çözü bulabilirsiniz.


Kilit Değişimi Fiyatları


 • Kapı Açma (Gündüz): 70-150 TL
 • Kapı Açma (Gece): 70-150 TL
 • Kilit Değişimi (Gündüz): 70-150 TL
 • Kilit Değişimi (Gece): 70-150 TL

Haftaiçi 09:00 - 21:00 Saatleri için geçerlidir. Gündüz / Gece Tüm Çilingir Servis Ücretlerimizi incelemek için Tıklayınız

Servis Ücreti

70 TL
Çilingiri Ara

Çilingir Çağırıldığında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çilingir konusunda her firmaya güvenmemek gerekmektedir. Çünkü bazı merdiven altı firmalar, hizmetlerini kötüye kullanabilir ve asla güvenilir değildirler. Çilingir hizmeti almadan önce mutlaka şu noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir:

 • Firmanın anahtarcılar ve çilingirciler odasına kayıt olmasına dikkat etmek şarttır. Çünkü bu şekilde firmanın merdiven altı bir firma olmadığını öğrenebilir ve güvenebilirsiniz.
 • Çilingirci geldiği zaman mutlaka ona kimliğini sormanız gerekmektedir.
 • Çilingircinin mutlaka kalfalık ve ustalık belgesinin olması şarttır.
 • Firmanın sabit bir iş yeri adresi olması gerekmektedir.

Piyasada Korsan Olarak Çalışan Çilingirler Müşterilerimizin Kapılarına Hasar Vererek Açtığı Ve Daha Sonrasında Yerleri Belli Olmadığı İçin Ulaşamadıklarını Duyuyoruz. Firmamız 1995 Yılından Beri Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Sunmaktayız.

"Kilit Değişimi Evinize En Yakın Nöbetçi Çilingir !"

Arayın 15 Dakikada Kapınıza Gelelim.

Kilit Değişimi

Kilit Değişimi kapıda kaldığınızda sizlere 24 saat hizmet sunmaktadır, kapınızın arkasında yada içeride anahtarlarınızı unuttuğunuzda uzman çilingir ustalarımız ile sizlere hızlı ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Kilit Değişimi firması olarak İstanbul Anahtarcılar ve Çilingirciler odasına kayıtlı yetkili anahtarcı olarak hizmet sunmaktayız.

İLETİŞİM

0530 932 93 43