1 / 3
Çelik Kapı Tamiri
2 / 3
Kilit Değişimi
3 / 3
Oto Çilingir

Uygun Fiyatlı Kilit Değişim Paketleri

Kilit değişimi oldukça basit gibi görünse de karmaşık bir süreç şeklinde ilerlemektedir. Bu süreci kolaylaştırmak tamamen tercih edilen çilingir firmasının ustalığına ve de gelişmişliğine bağlıdır. Hizmetlerin kaliteli olması ile doğru orantılı olarak da ücretlerinde farklılık gözlenmektedir. Bu farklılıklar pek çok firma tarafından abartılı bir şekilde kullanıcıya lanse edildiği için çilingir hizmetlerinin pahalı bir hizmet olduğunu düşünenlerin sayısı bir hayli fazladır. Ancak bu önyargıyı bir kenara bıraktığımızda hem işini oldukça üst düzey kalitede sağlayan hem de uygun fiyatlı bir şekilde hizmet sunarak siz değerli müşterilerinin takdirini toplayan firmaların sayısı az denemeyecek kadar fazladır. Bu noktada firmamız tarafından sağlanan onlar da hizmet 70 ile 150 lira arasında değişkenlik göstermekte ve de farklı indirim avantajları gibi koşullarla birlikte daha da cazip fiyatlarla sizlere sunulmaktadır.

kilit değişimi

Uygun Fiyatlı Paketler İle Tanışın!

Diğer firmalar yapmış oldukları hizmetler hakkında kullanıcıyı oldukça az bilgilendirdiği için ücret kısmında da yüksek meblağlarda talepte bulunmaktadır. Bu süreci iyi bir şekilde takip ederek yapılan hizmetlerin tamamen karşılığı şeklinde ücret ödemek isteyen müşteriler ise bu firmaların haksız kazanç tekneye yüzünden mağdur edilmektedir. Mağdur olmak istemeyen kullanıcılar için ise firmamızın sağlamış olduğu çilingir hizmetlerine erişmeleri tavsiye edilmektedir. Çilingir hizmetlerine farklı kategorilerde sayacak olursak kapı kilidi değiştirme, anahtar değiştirme veya yeni anahtar çıkartma, göbek değişimi çelik kapı değişimi gibi kategoriler sayılabilir, Tüm bu kategoriler özellikle de bina ve işyeri gibi noktaların güvenliğinin sağlanması açısından oldukça önemlidir. Bu güvenliği sağlama aşamasında üretilen kapı veya kilitler zamanla hasar görmekte ve çeşitli noktalardan koparak ilk günkü işlevlerini yerine getirememektedirler. İşlevini yerine getiremeyen bir kapı veya güvenlik sistemi binanın korunmasını da engelleyecek ve de hırsızlık, gasp veya yağmalama gibi olumsuz durumlara yol açacaktır. Bu durumlardan uzak durmak için ise firmamızın sağlamış olduğu çilingir hizmetlerine uygun fiyatlarla erişim sağlamanız tavsiye edilmektedir.


Diğer Firmalara Oranla Uygun Fiyatlı Kilit Değişim Ücretleri

Piyasada yer alan diğer çilingir firmalarının minimum 200 liradan başlayan hizmetlerine adeta veto ederek 70 ila 150 lira arasında da bu işlemlerin gerçekleştirilebileceğini kanıtlayan firmamız sizlerden gelen olumlu geri dönüşler ve yeni siparişler ile birlikte gücüne güç katmaktadır. Ayrıcalıklı bir şekilde sağlanan bu hizmetlerin yanı sıra birbirinden farklı çilingir hizmetlerine erişmek ve de bu hizmetlerin detaylarına dair bilgileri elde etmek için firmamızın internet sitesini ziyaret edebilir veya cep telefonu numaraları üzerinden de iletişim sağlayarak teknik destek ekibinin görüşlerine elde edebilirsiniz kilit değişimi ücreti konusunda da oldukça cömert davranan firmamız fiyat konusunda cazip fiyat avantajları sunmakta her işlem için azami fiyat miktarını benimseyerek kar amacından önce müşteri memnuniyeti ilkesini sürdürmektedir. Vizyon ve misyon sahibi olan çilingir firmamızın kaliteli hizmetlerine en uygun fiyatlar eşliğinde erişmek için sizler de elinizi çabuk tutun kilit değiştirme ve göbek değişimi gibi hizmetlere uygun fiyatlarla erişmenin mutluluğunu yaşayın. Bu sayede müşteri olmanın da avantajını sağlayan tüm diğer kullanıcılar gibi kilit değişimi noktasında da fazladan para ödemek yerine ödediğiniz kadar kısmın karşılığında oldukça yükselen beklentiyi karşılamış olun. Bu noktada kapı kilitlerinin değiştirilme teknikleri, uygun fiyatları ve pek çok artı sayılabilecek avantaj ile birlikte kendinize değer verin. Kilit değişimi deyip de geçmeyin! Güvenliğinizi bize emanet edin ve değişen kapı kilidini tıpkı sıfır bir kapı almış gibi kullanmanın keyfini sürün!

Kilit Değişimi Merkezinde Kapıda Süprizle Karşılaşmazsınız !


  • Kapı Açma (Gündüz): 70-150 TL
  • Kapı Açma (Gece): 70-150 TL
  • Kilit Değişimi (Gündüz): 70-150 TL
  • Kilit Değişimi (Gece): 70-150 TL

Haftaiçi 09:00 - 21:00 Saatleri için geçerlidir. Gündüz / Gece Tüm Çilingir Servis Ücretlerimizi incelemek için Tıklayınız

Servis Ücreti

70 TL
Çilingiri Ara

Çilingir Çağırıldığında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çilingir konusunda her firmaya güvenmemek gerekmektedir. Çünkü bazı merdiven altı firmalar, hizmetlerini kötüye kullanabilir ve asla güvenilir değildirler. Çilingir hizmeti almadan önce mutlaka şu noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir:

  • Firmanın anahtarcılar ve çilingirciler odasına kayıt olmasına dikkat etmek şarttır. Çünkü bu şekilde firmanın merdiven altı bir firma olmadığını öğrenebilir ve güvenebilirsiniz.
  • Çilingirci geldiği zaman mutlaka ona kimliğini sormanız gerekmektedir.
  • Çilingircinin mutlaka kalfalık ve ustalık belgesinin olması şarttır.
  • Firmanın sabit bir iş yeri adresi olması gerekmektedir.

Piyasada Korsan Olarak Çalışan Çilingirler Müşterilerimizin Kapılarına Hasar Vererek Açtığı Ve Daha Sonrasında Yerleri Belli Olmadığı İçin Ulaşamadıklarını Duyuyoruz. Firmamız 1995 Yılından Beri Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Sunmaktayız.

"Kilit Değişimi Evinize En Yakın Nöbetçi Çilingir !"

Arayın 15 Dakikada Kapınıza Gelelim.

Kilit Değişimi

Kilit Değişimi kapıda kaldığınızda sizlere 24 saat hizmet sunmaktadır, kapınızın arkasında yada içeride anahtarlarınızı unuttuğunuzda uzman çilingir ustalarımız ile sizlere hızlı ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Kilit Değişimi firması olarak İstanbul Anahtarcılar ve Çilingirciler odasına kayıtlı yetkili anahtarcı olarak hizmet sunmaktayız.

İLETİŞİM

0530 932 93 43