1 / 3
Çelik Kapı Tamiri
2 / 3
Kilit Değişimi
3 / 3
Oto Çilingir

Kale Kilit Sistemi

Kilit işlemlerinin yapılması esnasında en çok dikkat edilen unsurlardan bir tanesi de kilit sisteminin sahip olduğu markalar olarak bilinmektedir. Markaların son derece kaliteli olması, Kale kilit güvencesine emanet edilmesi gibi unsurlar, kullanıcıları oldukça tatmin etmekte ve çilingir firmasına gönülden güvenerek kilit sistemlerini emanet etmelerini sağlamaktadır. Kale kilit sistemi, dünyaca ünlü olan ve özellikle de Avrupa pazarında sıkça kullanılan bir kilit sistemidir. Özellikle de Türkiye pazarının da yakından bildiği Kale kilit sistemleri, hemen hemen her kapının anahtar veya kilit sistemlerini oluşturmakta, güvenilirliğini de bu şekilde kanıtlamaktadır. Bu noktada sizler de kapı kilit ve aksanlarını Kale kilit sistemi güvencesine emanet etmek istiyorsanız firmamıza başvurabilir, siparişinizin hızlı bir şekilde alınmasının ardından adresinize kadar gelen teknik destek ekibi ile birlikte kapı kilitlerini değiştirebilirsiniz.

kilit değişimi

Kapı Kilitlerini Kale Kilit Sistemine Emanet Edin!

Apartman girişleri, bina girişleri, işyeri girişleri ve pek çok noktada karşımıza çıkan Kale Kilit Sistemi, özellikle de kapıların kale gibi korunmasını sağlamaktadır. Bu markanın firmamızda da oldukça ayrı bir yeri bulunmaktadır. Firmamızın sağladığı kilit değiştirme, göbek değiştirme, anahtar yenileme gibi hizmetlerde de Kale sponsorluğunda ilerlemesi ile son bulmaktadır. Kale kilit sistemlerinin bu denli çok tercih edilmesinin sebepleri arasında, güvenilir olması, kaliteli olması, dayanıklı olması, uzun ömürlü olması ve oldukça da cazip fiyat avantajları ile satışa sunulması gibi sebepler yer almaktadır. Bu sebepler bir araya getirildiğinde ise ortaya çıkan manzara oldukça hoş bir tablo eşliğinde sunulur. Çilingir firmalarından beklenenin en üst düzeyde somut hale getirilmiş şekli olan firmamız, uzun yıllardır bu sektörde başarılı bir şekilde hizmetlerini sağlamakta, özellikle de Türkiye pazarı başta olmak üzere Avrupa’nın dört bir yanından gelen siparişlere de yardımcı olmaktadır. Çilingir firmasına başvuruda bulunmanızın ardından ortalama 1 iş günü içinde ihtiyacınız olan hizmet ayarlanır ve fiyatların da ortak noktada buluşturulması ile birlikte kısa ve pratik yoldan bu hizmete erişmeniz sağlanır. Bu hizmeti sağlarken de Kale kilit güvencesini elde etmenize yardımcı olunmuş olur.


Uygun Fiyatlı Kale Kilit Sistemleri

Kale kilit sistemleri, diğer firmalar tarafından oldukça yüksek fiyatlarda sunulmaktadır. Sunulan bahaneler Kale markasının oldukça yüksek maliyete denk gelmesi ve işçiliğin oldukça zor olması gibi bahanelerdir. Firmamız, tüm çilingir hizmetlerinde de olduğu gibi 70-150 lira arasındaki cazip fiyatları ile dikkat çekmekte, uçuk fiyatlardan uzakta işçilik ücretini de minimuma indirerek sizlere kolaylık sağlamaktadır. Sağlanan bu kolaylıklar işin özüne bakıldığında hem müşteri memnuniyetini arttırma hem de kaliteyi üst düzeylere çekme anlamında da büyük avantaj sağlamaktadır. Bu ve buna benzer pek çok hizmette olduğu gibi uygun fiyatlı Kale kilit sistemleri de firmamızın uzun uğraşlar sonucu son derece eğitimli ve eksiksiz bir şekilde işlerini yerine getiren çilingir ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Bu işlemler sırasında tamamen müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştirilir ve kazanç arka plana atılarak müşteri memnuniyetini sağlamaya yönelik hizmetler sunulur. Bu hizmetler eşliğinde bir çığ gibi büyüne çilingir firmamız, kurulduğu ilk günden itibaren Master kilit ve Kale kilit sistemi gibi iki farklı alanda son derece titiz bir çalışma yolu sürdürür. Özellikle de bu dönemlerde hijyenik koşullara da son derece dikkat etmekte olan firmamız, hızlı güvenilir ve pratik olmanın yanı sıra hijyenik koşullarda son derece kaliteli hizmet garantisini de beraberinde sunmaktadır. Sizlere de bu imkanlardan uygun fiyatlar eşliğinde yararlanmak kalır…

Kilit Değişimi Merkezinde Kapıda Süprizle Karşılaşmazsınız !


  • Kapı Açma (Gündüz): 70-150 TL
  • Kapı Açma (Gece): 70-150 TL
  • Kilit Değişimi (Gündüz): 70-150 TL
  • Kilit Değişimi (Gece): 70-150 TL

Haftaiçi 09:00 - 21:00 Saatleri için geçerlidir. Gündüz / Gece Tüm Çilingir Servis Ücretlerimizi incelemek için Tıklayınız

Servis Ücreti

70 TL
Çilingiri Ara

Çilingir Çağırıldığında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çilingir konusunda her firmaya güvenmemek gerekmektedir. Çünkü bazı merdiven altı firmalar, hizmetlerini kötüye kullanabilir ve asla güvenilir değildirler. Çilingir hizmeti almadan önce mutlaka şu noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir:

  • Firmanın anahtarcılar ve çilingirciler odasına kayıt olmasına dikkat etmek şarttır. Çünkü bu şekilde firmanın merdiven altı bir firma olmadığını öğrenebilir ve güvenebilirsiniz.
  • Çilingirci geldiği zaman mutlaka ona kimliğini sormanız gerekmektedir.
  • Çilingircinin mutlaka kalfalık ve ustalık belgesinin olması şarttır.
  • Firmanın sabit bir iş yeri adresi olması gerekmektedir.

Piyasada Korsan Olarak Çalışan Çilingirler Müşterilerimizin Kapılarına Hasar Vererek Açtığı Ve Daha Sonrasında Yerleri Belli Olmadığı İçin Ulaşamadıklarını Duyuyoruz. Firmamız 1995 Yılından Beri Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Sunmaktayız.

"Kilit Değişimi Evinize En Yakın Nöbetçi Çilingir !"

Arayın 15 Dakikada Kapınıza Gelelim.

Kilit Değişimi

Kilit Değişimi kapıda kaldığınızda sizlere 24 saat hizmet sunmaktadır, kapınızın arkasında yada içeride anahtarlarınızı unuttuğunuzda uzman çilingir ustalarımız ile sizlere hızlı ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Kilit Değişimi firması olarak İstanbul Anahtarcılar ve Çilingirciler odasına kayıtlı yetkili anahtarcı olarak hizmet sunmaktayız.

İLETİŞİM

0530 932 93 43