1 / 3
Çelik Kapı Tamiri
2 / 3
Kilit Değişimi
3 / 3
Oto Çilingir

Göbek Değiştirmede Bir Numara

Kapı göbekleri insanların kapıyı açma sırasında hem güvenlik ortanın sağlaması hem de pratik bir alan oluşturması için üretilmiş araçlardır bu araçlar zaman içerisinde çok fazla kullanılmaktan dolayı aşınabilir veya herhangi bir ekstra durum sonrasında hasar görebilirler. Bu hasarları gidermek zaman zaman mümkün olsa da bazı durumlarda ise tamamen göbeklerinin değiştirilmesi gerekebilmektedir. Göbek değişimi noktasında uzun yıllardır kaliteli ve aralıksız bir şekilde hizmetlerini sürdüren çilingir firmamız ise bu noktada sizlerin yardımlarına koşmaktadır. Tamamı birinci sınıf kaliteden üretilmiş kapı göbekleri depolarda bekletilmekte ve de sizlerden gelen talepler doğrultusunda sipariş kutusuna koyularak bizzat çilingir ekibinden en profesyonel ustalar tarafından göbek değişimi yapılmaktadır. Bu noktada hem işçilik ücreti hem de araç gereç ücretleri gibi durumlarda minimum düzeyde tutulan fiyatlarla Türkiye'nin belki de dünyanın en uygun fiyatlı çilingir hizmeti veren firmalarından bir tanesi olmayı sürdürmekteyiz. Bu noktada bu kadar kaliteli hizmet verin oldukça uygun fiyatlı olarak satışa sunulması bir noktada hizmeti talep eden kullanıcıların aklında soru işaretleri oluşturuyor olsa ve daha önceki bizleri tercih eden kullanıcıların yapmış oldukları olumlu yorumlar ve firmamızın resmi internet sitesi üzerinde görseller ve çeşitli detaylar eşliğinde kanıtlamış olduğu farklı hizmetler bu soru işaretlerini büyük oranda silinmektedir. Kalan küçük oranlı soru işaretlerinin giderilmesi için ise teknik destek ekibi 7/24 aktif bir şekilde çalışmakta ve de tüm müşterilerin diledikleri çilingir hizmetine erişebilmesi için canla başla uğraşmaktadırlar.

kilit değişimi

Profesyonel Göbek Değişimi Hizmetleri

Kapı göbeklerinin değişimi noktasında oldukça titiz ve profesyonel bir çalışma prensibi sürdürülmektedir. Bu aşamaların her birinde müşteriler adım adım bilgilendirilir ve hangi hizmetin nasıl yapılacağına dair bu hizmetler karşılığında ne kadarlık bir bütçe ayrılması gerektiğini ilişkin bilgiler gibi pek çok noktada bilgilerin iletilmesi amaçlanmaktadır. Kapı göbekleri güvenliği sağlaması açısından ev ofis ve farklı mekanlar için oldukça önem arz etmektedir. Herhangi bir binanın giriş kısmında yer alan kadının kapı göbeği bölümünün işlevini tam olarak yerine getiremiyor olması kesinlikle değişmesini gerekmektedir. Eski kapı göbeğinin yerine oldukça kaliteli be fiyat performans açısından %100 anlamda verimli bir kapı göbeği ile değiştirilmesi de bu değişim aşamasını son derece önemli kılan bir aşamadır. Firmamızın çalışanları göbek değişimi sırasında kapının diğer bölümlerine herhangi bir hasar vermeme konusunda oldukça titiz davranmakta ve sizlerin yorumlarına da kulak asarak ödenen ücrete tamamen değecek bir şekilde hizmet sağlamayı amaçlamaktadır.Kapı göbeği değişimi noktasında hangi firmaya güveneceğinizi düşünemiyorsanız veya kararsız kaldıysanız bu kararsızlığınızı gidermek ve de kapı göbeği değişimi hizmeti alanında Türkiye'nin en tecrübeli firmalarından bir tanesi ile çalışmak için sizler de güvenliğinizi ve kapılarınızı bizlere emanet edin gönül rahatlığıyla değişmiş kapı göbeklerinin keyfini sürün!


Teknik Destek Ekibi İle Sorununuzu Anında Çözün!

Göbek değişiminin yanı sıra farklı kapı türlerinde de her türlü bakım onarım hizmetini kullanıcıların şikayet ve yardım taleplerine hazır halde sunan firmamızın bu noktalarda dahi sürekli olarak tercih edilmesi, ne kadar başarılı ve oldukça güvenilir bir firma olduğunu da kanıtlar niteliktedir. Sizler de bu noktada yardımca ihtiyaç duyuyorsanız ve kendinizi, evinizi, ailenizi ve çalışanlarınızı korumak istiyorsanız çilingir firmamızın sağlamış olduğu göbek değişimi hizmetine erişebilirsiniz. Hızlı ve pratik çözümlerin bulunduğu firmamız, oluşturulan yardım taleplerine de oldukça hızlı bir şekilde dönüş yapmaktadır. Dolayısıyla da gece gündüz fark etmeksizin yardımınıza koşarak ihtiyacınızı giderme odaklı hizmetler sunulmuş olur.

Kilit Değişimi Fiyatları


  • Kapı Açma (Gündüz): 70-150 TL
  • Kapı Açma (Gece): 70-150 TL
  • Kilit Değişimi (Gündüz): 70-150 TL
  • Kilit Değişimi (Gece): 70-150 TL

Haftaiçi 09:00 - 21:00 Saatleri için geçerlidir. Gündüz / Gece Tüm Çilingir Servis Ücretlerimizi incelemek için Tıklayınız

Servis Ücreti

70 TL
Çilingiri Ara

Hırsızın Açamadığı Kale Kilit Özel Kanal

Hırsıza karşı En İyi Kilit Kale Cec Modeli Ve 8 mm Ölçüsünde Olan Çelik Rozet Kapınıza Koruma Altına Alıyoruz.Günümüzün en ciddi sorunlarından biri güvenliktir. Evlerimizin, iş yerlerimizin güvenliği birinci öncelik haline geldi. Güvenli yaşam alanları için çok çeşitli önlemler alınıyor. Ama alınan bütün önlemlere rağmen hırsızlık olaylarında artış devam ediyor. Hırsızlık olayları en çok kapılardaki kilit sistemleri devre dışı bırakılarak gerçekleştiriliyor. Hırsızlar için kapının ahşap, çelik ya da Amerikan kapı olmasının önemi yok. Her kapıdaki kilit sistemini devre dışı bırakabiliyor ve rahatlıkla içeri girebiliyor. Ülkemizin önde gelen kilit üretici firmaları şimdi Tuzaklı Kilit çeşitleri üreterek kapılardan yapılan hırsızlıkların önüne geçmeye çalışıyor. Siz de kapınıza yüksek güvenlikli kilit taktırarak yaşam alanınızı çok daha güvenli hale getirebilirsiniz.Çilingir Merkezi firması olarak her marka kilit sistemlerinin montajını yapmaktayız. Hırsıza karşı kilit çeşitleri ve markaları Yüksek Güvenlikli Olan Kale Kilit, Evva Kilit , Victory Kilit , Multlock Kilit, Yuma Ykr , LevyeSavar , Rozet Çeşitleriyle Önlemler Alıyoruz.

Hırsıza Karşı Tuzaklı Kilit

Günümüzün en ciddi sorunlarından biri güvenliktir. Evlerimizin, iş yerlerimizin güvenliği birinci öncelik haline geldi. Güvenli yaşam alanları için çok çeşitli önlemler alınıyor. Ama alınan bütün önlemlere rağmen hırsızlık olaylarında artış devam ediyor. Hırsızlık olayları en çok kapılardaki kilit sistemleri devre dışı bırakılarak gerçekleştiriliyor. Hırsızlar için kapının ahşap, çelik ya da Amerikan kapı olmasının önemi yok. Her kapıdaki kilit sistemini devre dışı bırakabiliyor ve rahatlıkla içeri girebiliyor. Ülkemizin önde gelen kilit üretici firmaları şimdi Tuzaklı Kilit çeşitleri üreterek kapılardan yapılan hırsızlıkların önüne geçmeye çalışıyor. Siz de kapınıza yüksek güvenlikli kilit taktırarak yaşam alanınızı çok daha güvenli hale getirebilirsiniz. Çilingir Merkezi firması olarak her marka kilit sistemlerinin montajını yapmaktayız. Hırsıza karşı kilit çeşitleri ve markaları Yüksek Güvenlikli Olan Kale Kilit, Evva Kilit , Victory Kilit , Multlock Kilit, Yuma Ykr , LevyeSavar , Rozet Çeşitleriyle Önlemler Alıyoruz. Kapı kilit göbeklerini kırıcı aletlerle kırarak kapı açma işlemini gerçekleştirirler.Bu İşlemi Yapan Hırsızı Tuzaklı Kilitler Önlemektedir. Tuzaklı Kilit ne İşe Yarar ? Aşağıdaki Resimlerle Anlatmaya çalışacağız.

Çilingir Çağırıldığında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çilingir konusunda her firmaya güvenmemek gerekmektedir. Çünkü bazı merdiven altı firmalar, hizmetlerini kötüye kullanabilir ve asla güvenilir değildirler. Çilingir hizmeti almadan önce mutlaka şu noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir:

  • Firmanın anahtarcılar ve çilingirciler odasına kayıt olmasına dikkat etmek şarttır. Çünkü bu şekilde firmanın merdiven altı bir firma olmadığını öğrenebilir ve güvenebilirsiniz.
  • Çilingirci geldiği zaman mutlaka ona kimliğini sormanız gerekmektedir.
  • Çilingircinin mutlaka kalfalık ve ustalık belgesinin olması şarttır.
  • Firmanın sabit bir iş yeri adresi olması gerekmektedir.

Piyasada Korsan Olarak Çalışan Çilingirler Müşterilerimizin Kapılarına Hasar Vererek Açtığı Ve Daha Sonrasında Yerleri Belli Olmadığı İçin Ulaşamadıklarını Duyuyoruz. Firmamız 1995 Yılından Beri Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Sunmaktayız.

"Kilit Değişimi Evinize En Yakın Nöbetçi Çilingir !"

Arayın 15 Dakikada Kapınıza Gelelim.

Kilit Değişimi

Kilit Değişimi kapıda kaldığınızda sizlere 24 saat hizmet sunmaktadır, kapınızın arkasında yada içeride anahtarlarınızı unuttuğunuzda uzman çilingir ustalarımız ile sizlere hızlı ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Kilit Değişimi firması olarak İstanbul Anahtarcılar ve Çilingirciler odasına kayıtlı yetkili anahtarcı olarak hizmet sunmaktayız.

İLETİŞİM

0530 932 93 43