1 / 3
Çelik Kapı Tamiri
2 / 3
Kilit Değişimi
3 / 3
Oto Çilingir

Kaliteli Çelik Kapı Tamiri Hizmetleri

Türkiye'de bulunan pek çok dairenin veya müstakil evlerin kapılarını çelik kapılar oluşturmaktadır. Çelik kapı kullanımının en önemli artılarından bir tanesi kapıların dayanıklı olması ve de özellikle de dışarıdan gelebilecek herhangi bir tehdide karşı ekstra önlem durumu oluşturmasıdır. Bu kapılar da uzun kullanım sonucunda hasar görebilmekte veya kullanıcıdan kaynaklı olarak anahtar, kart gibi kilit sistemine erişim imkânı sağlayan araçların kaybolması veya hasar görmesi durumlar ile karşı karşıya kalabilmektedir, bu noktada ev sahiplerinin veya şirket sahiplerinin herhangi bir yedek anahtar gibi imkânı mevcut değilse bir çilingire başvurmak en doğru yol olacaktır. Çelik kapıların bu noktada hasar görmesi de kapının koruduğu yapı için de büyük bir tehdit oluşturabilir. Bu tehdidi gidermek için de kapının tamir edilmesi gözden kaçmaması gereken büyük bir gerçektir.

kilit değişimi

Çelik Kapı Tamir Hizmeti

Çelik kapıları tamir edebilmek için güvenilir ve İşini iyi bir şekilde yaparak uygun fiyatlı hizmetlerinde müşteriden eksik etmeyen bir çilingir firmasına başvurmanız gerekmektedir. Bu noktada uzun yıllardır hem çelik kapı noktasında hem de çeşitli çilingir hizmetleri noktasında ayrıcalıklı fiyatlar ve son derece profesyonel çalışma olanaklarıyla tercih edenlerin gönüllerinde taht kurmuş bir firma olan çilingir firmamıza başvurabilir çelik kapının tamamen değiştirilmesi gibi durumda oldukça yüksek meblağlarda ücret ödemenin yükünün altından kalkmadan uygun fiyatlarla kapının tamir edilmesine yardımcı olabilirsiniz. Özellikle de son dönemlerde çelik kapılarını tamir ettirmek isteyen yüzlerce kullanıcının tercih ettiği lider markalardan bir tanesi olan firmamız hem çalışanları hem de yönetim ekibi ile birlikte müşteri memnuniyetini ön planda koyarak çalışmalarını sürdürmektedir. Çelik kapı ve benzeri kapılar için ortaya koyulan bu başarılı performans, uygun fiyat koşulları ile de buluştuğunda ortaya müşterilerin sürekli olarak tercih ettiği bir firmayı çıkarmaktadır.


Son Teknoloji Çelik Kapı Tamir Hizmetleri

Çelik kapı tamiri konusunda teknolojik gelişmeleri de takip ederek oldukça temiz bir çalışma prensibi sunan ekibimiz dünya üzerinde geliştirilen en son teknikleri kullanmakta ve de kullandığı çeşitli araçlarla birlikte kapının en az hasarla birlikte tamir edilmesi noktasında büyük bir avantaj sağlamaktadır. Sahip olmak isteyen yüzlerce müşteriden bir tanesi olarak Sizler de firmamızı tercih edebilir hem internet sitesi üzerindeki iletişim adresleri üzerinden hem de cep telefonu adresleri üzerinden 7/24 aktif bir şekilde iletişim sağlayarak dilediğiniz çilingir hizmeti ne firmamız tarafından talep edebilirsiniz. Bu noktada 70 ile 150 lira arasında değişen hizmet fiyatları eşliğinde çelik kapı değişimine gerek duymadan tamir hizmetini elde edebilirsiniz. Bu ve buna benzer pek çok hizmetin yanı sıra çelik kapı tamiri noktasında daha önce yapılan hizmetlere dair çeşitli görseller ve detaylı anlatımları da yine internet sitesi adresi üzerinden erişim sağlayabilirsiniz alt yapısı ve donanımı oldukça sağlam temeller üzerine kurulmuş olan internet sitesi üzerinden hem mobil hem de bilgisayar platformları üzerinden giriş yapabilme imkanı sağlayabilir, bu noktada kafalarda herhangi bir soru işareti oluşmaması açısından da kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Tecrübeyle sabit çelik kapı tamiri hizmetleri sırasında kapıların ilk günkünden bile daha sağlam hale getirilmesi ve uzun ömürlü olarak kullanılmasına da garanti verilmektedir. Çelik kapı tamiri ve de diğer türden kapıların tamir için firmamız ile iletişime geçin ve de sizler de uygun fiyatlı bir şekilde tamir ettiğiniz kapıları mutlu bir şekilde kullanmaya devam etme fırsatını anında yakalama imkanı sağlayın.

Kilit Değişimi Merkezinde Kapıda Süprizle Karşılaşmazsınız !


  • Kapı Açma (Gündüz): 70-150 TL
  • Kapı Açma (Gece): 70-150 TL
  • Kilit Değişimi (Gündüz): 70-150 TL
  • Kilit Değişimi (Gece): 70-150 TL

Haftaiçi 09:00 - 21:00 Saatleri için geçerlidir. Gündüz / Gece Tüm Çilingir Servis Ücretlerimizi incelemek için Tıklayınız

Servis Ücreti

70 TL
Çilingiri Ara

Çilingir Çağırıldığında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çilingir konusunda her firmaya güvenmemek gerekmektedir. Çünkü bazı merdiven altı firmalar, hizmetlerini kötüye kullanabilir ve asla güvenilir değildirler. Çilingir hizmeti almadan önce mutlaka şu noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir:

  • Firmanın anahtarcılar ve çilingirciler odasına kayıt olmasına dikkat etmek şarttır. Çünkü bu şekilde firmanın merdiven altı bir firma olmadığını öğrenebilir ve güvenebilirsiniz.
  • Çilingirci geldiği zaman mutlaka ona kimliğini sormanız gerekmektedir.
  • Çilingircinin mutlaka kalfalık ve ustalık belgesinin olması şarttır.
  • Firmanın sabit bir iş yeri adresi olması gerekmektedir.

Piyasada Korsan Olarak Çalışan Çilingirler Müşterilerimizin Kapılarına Hasar Vererek Açtığı Ve Daha Sonrasında Yerleri Belli Olmadığı İçin Ulaşamadıklarını Duyuyoruz. Firmamız 1995 Yılından Beri Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Sunmaktayız.

"Kilit Değişimi Evinize En Yakın Nöbetçi Çilingir !"

Arayın 15 Dakikada Kapınıza Gelelim.

Kilit Değişimi

Kilit Değişimi kapıda kaldığınızda sizlere 24 saat hizmet sunmaktadır, kapınızın arkasında yada içeride anahtarlarınızı unuttuğunuzda uzman çilingir ustalarımız ile sizlere hızlı ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Kilit Değişimi firması olarak İstanbul Anahtarcılar ve Çilingirciler odasına kayıtlı yetkili anahtarcı olarak hizmet sunmaktayız.

İLETİŞİM

0530 932 93 43